نامه‌های سوشیانت هزارم » حرف نزدن با لال بودن فرق دارد!

عیدانه‌ی حضرت ابوعطا | صفحه اصلی | قَالَ رَبِّ اجْعَل لِّی آیَةً

شنبه,۲۸ آبان, ۱۳۹۰

حرف نزدن با لال بودن فرق دارد!

محمدعلی ابطحی در فیس‌بوک‌اش نوشته:

امروز هم پسر امام موسی صدر را دیدم و هم به دیدن رباب خانم، خواهر سرشناس امام موسی رفتم. هم با آنان دوست هستم و هم مسئول پیگیری پرونده مفقود شدن ایشان در دوران آقای خاتمی بودم. فکر میکنم خانواده امام موسی صدر باید از این فرصت دولت جدید لیبی استفاده کنند و با کمک دولت فعلی حقیقت را با شجاعت در مورد امام موسی صدر بپذیرند. طبیعی است که در لیبی دولتمردان جدید ترجیح دهند که خود را گرفتار این مقوله نکنند. فرصتهای زیادی برای یافتن حقیقت سرنوشت امام صدر در طول این سه دهه از دست رفت. یکبار دیگر نباید مسئله امام صدر بدون رسیدن به نتیجه فراموش شود.

نمی‌فهمم چرا وقتی نمی‌توانند، مصلحت نمی‌بینند، دردشان می‌آید، حال‌اش را ندارند، وقت‌اش را ندارند، جواب سوال‌های ناشی از حرف‌شان را به هر دلیلی جواب نمی‌دهند، …، اصلاً برای چه حرف می‌زنند؟ آن‌هم چند پهلو، بی در و پیکر، پر سؤ برداشت، و به معنی واقعی کلمه شکمی؟ هان؟ حرف نزدن با لال بودن فرق دارد! ندارد؟

پ.ن. قسمت‌های رنگی شده‌ی متن انگار به هم مرتبط‌اند!۲ نظر برای حرف نزدن با لال بودن فرق دارد! نوشته شده است.

 1. سارا

  سلام. خوبید؟ مینو خوبه؟؟؟؟ امروز ایدت آنلاین بود بعد مدتها که با ایدی قبلی آنلاین بودم… پیم دادم. گفت من امیر نیستم… خواستم حالتون رو بپرسم.. شما که یادی نمی کنید …
  دریغ… بعد از بی دوستی و بی محبتی می نویسی

 2. admin

  سلام. خوبی سارا؟ :)
  به یادت هستیم هر از گاهی. زندگیه دیگه. راستی کدوم آی‌دی؟ من خیلی وقته با یاهو چت نمی‌کنم ها. یکی دوتا آیدی قبلی دی اکتیو شده بودند. شاید واقعاً یکی دیگه گرفته باشدشون. نمی‌دونم رفیق.

  سوشیانت

شما نیز نظرتان را بنویسید.